Sultangazi’de Ömer Karaoğlu Konseri gönülleri mest etti

Sultangazi’de Ramazan ayı birbirinden güzel sohbet ve konserlerin yer aldığı etkinliklerle devam ediyor. Usta sanatçı Ömer Karaoğlu’nun geçmişten bugün hafızalara kazınan eserlerini seslendirdiği konser gönülleri mest ederken, Sultangazililerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Sultangazi Belediyesi, vatandaşları Ramazan ayının maneviyatına uygun etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor. Sanat Sokağı’nda devam eden etkinliklerin konuğu bu kez sanatçı Ömer Karaoğlu oldu. Coşkulu geçen programa Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’un eşi Tuba Dursun, Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri ve kalabalık bir izleyici topluluğu katıldı. Geçmişten bugüne hafızalara kazınan eserlerini seslendiren usta sanatçı, Sultangazililere unutulmaz bir Ramazan akşamı yaşattı.

Sultangazi’de olmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getiren Ömer Karaoğlu ise Ramazan’ın insanı güzelleştiren bir rahmet ve Kur’an ayı olduğunu belirterek, “Mübarek Ramazan ayı hanelerimize ve memleketimize inşallah bereket getirsin" temennisinde bulundu.

Sanatçının eserlerine zaman zaman eşlik eden Sultangazililer, konserden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Sultangazi Belediyesi’ne teşekkür etti.