Sultangazi Belediyesi’nden Çocuklara Çok Neşeli Bayram Şenliği

Sultangazi Belediyesi, Kurban bayramının sevincini ve coşkusunu renkli bir şenlik eşliğinde çocuklarla buluşturdu. Rodeo, trambolin, denge simülatörü ve dev kaydırak gibi birbirinden eğlenceli aktivitelerin ücretsiz olarak yer aldığı Bayram Şenliğinde çocuklar gönüllerince eğleniyor.

Bayramlarda çocukları unutmayan Sultangazi Belediyesi, yine çok neşeli bir şenlikle bayramın mutluluğunu ve coşkusunu hissettiriyor. Bayramın üçüncü günü başlayan şenlikte tüm etkinlikler ücretsiz. Üç gündür devam eden şenlikte binlerce çocuk gönüllerince eğlenerek bayramın tadını doyasıya çıkarmaya devam ediyor.

Şenliğe Yoğun İlgi

Sultangazi Belediyesi Etkinlik Alanı'nda düzenlenen Bayram Şenliği, üç günde binlerce çocuğu ağırladı. Gerekli güvenlik önlemlerinin alındığı alan, şenlik boyunca renkli görüntülere sahne oluyor. Rodeo, dev kaydırak, Transformer Park, Sindrella Zıp Zıp ve daha birçok aktivite şenlikte çocuklarla buluşurken aileler de memnuniyetlerini dile getirerek Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’a teşekkür ettiler.