Said Ercan’dan “İnsanlığın Dijital Dönüşümü”

Sultangazi Belediyesi, Âşık Veysel Kültür ve Sanat Sezonu kapsamında, Yazar Said Ercan’ı konuk etti. İnsanlığın Dijital Dönüşümü adlı söyleşi, seyirciden tam not aldı.

Sultangazi Belediyesi; tiyatro, seminer, söyleşi, sempozyum, konser, sinema gösterimi gibi bir çok etkinliği ilçe halkıyla buluşturmayı sürdürüyor. Türkiye'nin gelmiş geçmiş en değerli ozanlarından birisi olan Âşık Veysel’in adını taşıyan kültür-sanat sezonu, birbirinden renkli etkinliklerle devam ediyor.

Bu kez Yazar Said Ercan, Âşık Veysel Kültür ve Sanat Sezonu kapsamında Sultangazililerle bir araya geldi. Sultangazi Etkinlik Salonu’ndaki İnsanlığın Dijital Dönüşümü adlı söyleşi, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Yazar Said Ercan, insanın dijital alanda yaşanan hızlı değişim ve dönüşüm sürecinin bir parçası olduğunun altını çizdi. Ercan, her şeyin dijitale evrildiği bir dönemde kişilerarası ilişkilerin nasıl değiştiğini kendine has üslubuyla anlattı.

Salondaki kalabalığın kuvvetli alkışını alan Said Ercan, çekilen hatıra fotoğraflarının ardından programını sonlandırdı.