Başkan Dursun Teravih Sonrası Komşularıyla Beraber

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Ramazan boyunca ilçedeki vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Teravih namazı sonrası vatandaşlarla bol bol sohbet eden Başkan Dursun, limonata ikramında da bulunuyor.

Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Ramazan ayının gönülleri buluşturan manevi ikliminde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Ramazan akşamlarının bereketini ve muhabbetini, teravih namazı sonrası, ilçe sakinleriyle paylaşan Başkan Dursun, samimi ve sıcak bir ilgiyle karşılaşıyor.

Limonata ikramı eşliğinde gerçekleşen samimi sohbetlerin ardından Başkan Dursun’un diğer durağı, Ramazan Etkinlik Çadırı oluyor. Gerçekleştirilen etkinlikleri komşularıyla birlikte takip eden Başkan Dursun, minik misafirleriyle yakından ilgilenmeyi de ihmal etmiyor. Ramazan Etkinlik Çadırındaki Sivil Toplum Kuruluşları’nın stantlarına da misafir olurken ilçe genelinde yapılan çalışmaları anlatıyor.

Ramazan boyunca da ilçe esnaflarını da yalnız bırakmayan Başkan Dursun, onlara hayırlı ve bereketli kazançlar diliyor.

Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, “Ramazan Etkinlik Çadırımız komşularımızdan yoğun ilgi görüyor. Biz de buraya gelerek, Ramazan’ın manevi ikliminde komşularımızla birlikte zaman geçiriyoruz. Ramazan, birlikte olunca güzel. Her ne kadar buruk bir Ramazan da geçirsek komşularımızla birlikte kendimizi daha güçlü ve daha iyi hissediyoruz. Her gün farklı bir camimizde teravih kılıyor, sonrasında komşularımızla bir araya geliyoruz” diye konuştu.