Çağrı merkezi

Yapımı Tamamlanan Projeler

SULTANGAZİ BELEDİYESİ HİZMET TESİSLERİ

SULTANGAZİ BELEDİYESİ HİZMET TESİSLERİ

Sultangazi Belediye Meclisi’nin de içerisinde yer aldığı idari bina, 5.884 m2’lik inşaat alanına sahip olup; ayrıca bina içerisinde başkanlık ve siyasi partilerin grup odaları ile sergi alanı yer almaktadır.

BELEDİYE HİZMET BİNASI
11 bin 550 m2 inşaat alanına sahip hizmet binasını, iş verimini arttıracak mimariyle tasarladık. Sultangazi Belediyesi Hizmet Binası’nda tüm birimleri hizmet içeriklerine göre konumlandırdık. Vatandaşların yoğun olarak başvurduğu “Halkla İlişkiler Müdürlüğünü” talep ve sorunları anında kabul edilebilecek ve ilgili birimlere iletebilecek şekilde düzenledik.

NİKAH VE DÜĞÜN SARAYI
Sultangazi Belediyesi Hizmet Tesisleri içerisinde dünya evine girmeye hazırlanan çiftler için nikah sarayı inşa ettik. 8.016 m2 inşaat alanı üzerine yapılan Sultangazi Belediyesi Nikah Sarayı, modern iç mimarisiyle çok özel atmosfer sunuyor. 1200 kişilik düğün salonu ve 3 ayrı nikah salonu ile evlenecek çiftlere ve ailelerine kaliteli hizmet veriliyor.

ALIŞVERİŞ VE EĞLENCE MERKEZİ
Sultangazi Belediyesi Hizmet Tesisleri’nin alt katında yer alan ve bünyesinde birçok markayı ve hizmeti barındıran alış-veriş merkezi 18.000 m2 alan içerisinde hizmet veriyor.

OTOPARK
Hizmet Tesisleri bünyesinde 1200 araç kapasiteli zemin altı kapalı otopark yer alıyor. sultangazi escort
Proje Galerisi
© 2009 - 2017 Sultangazi Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü. Tüm hakları saklıdır.
Empati Design