Çağrı merkezi

Güncel Haberler

Üniversite Adayları İçin Tercih Robotu Öğrencilerin Hizmetinde

Sultangazi Belediyesi, üniversite adaylarına ücretsiz tercih danışmanlığı sağlıyor. Gerçeğe en yakın sonucu veren tercih robotu sayesinde adaylar için üniversite seçimini meşakkatli bir halden çıkarıp pratik hale getiren Sultangazi Belediyesi, aynı zamanda öğrencilerin kısa sürede stressiz ve rahat bir tercih yapmalarına katkı sağlıyor.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için geri sayım başladı. “Geleceğin için Doğru Tercih” sloganıyla harekete geçen Sultangazi Belediyesi, yeni nesil tercih robotu sayesinde üniversite adaylarına zorlu karar sürecinde destek verecek. Sultangazi resmi sitesi olan "www.sultangazi.bel.tr" adresinde hizmete giren tercih robotu ile adayların en doğru bölüm ve üniversiteyi tercih etmelerine yardım edecek.

Gerçeğe en yakın sonucu veren tercih robotu sayesinde adaylar için üniversite seçimini meşakkatli bir halden çıkarıp pratik hale getiren Sultangazi Belediyesi, aynı zamanda öğrencilerin kısa sürede stressiz ve rahat bir tercih yapmalarına katkı sağlayacak. Tercih robotu çatısı altında tahmini puan hesabı, lisans tercih atlası ve ön lisans tercih atlası yer alıyor.

Tercih Portalı İçin Tıklayınız

© 2009 - 2017 Sultangazi Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü. Tüm hakları saklıdır.
Empati Design