Çağrı merkezi

Güncel Haberler

Kadınca Yaşam Merkezi Bebeklerin Konuğu Oldu


Hoş geldin bebek,
Hayatımıza renk getirdin.
 
Sultangazi’ye merhaba diyen bebeklerin bir konuğu vardı. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın eşi İlknur Altunay. İlçedeki hastanelerde doğum yapan bayanları  ziyaret eden İlknur Altunay, ailelerin mutluluklarını paylaştı.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın eşi İlknur Altunay, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Kadınca Yaşam Merkezinin organizasyonunda ilçedeki hastanelerde yeni doğum yapan annelere ziyarette bulundu.

İlk olarak Özel Bahat Hastanesi’ni ziyaret eden İlknur Altunay, hastanede doğum yapan bayan hastaları ziyaret ederek,  bebeklerinin sağlık durumları hakkında bilgi aldı.

Yeni doğmuş bebeklerle hatıra fotoğrafları da çektiren Altunay, ailelere bebeklerin ihtiyaçlarını gidermeleri için hediyeler de verdi. Altunay burada yeni doğmuş bir bebeğe de Zeynep ismini koydu.

İlknur Altunay’in bir sonraki adresi, Özel Medical Park Hastanesi oldu. Hastanenin Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Şenay Gelir ile biraraya gelen Altunay, hastanede çalışan sağlık personelinin tıp bayramını kutladı.  Kadınca Yaşam Merkezinin yeni doğan bebekler ve annelerini ziyaretleri  devam edecek. 
 

© 2009 - 2017 Sultangazi Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü. Tüm hakları saklıdır.
Empati Design