Çağrı merkezi

Güncel Haberler

Başkan Altunay’dan Yeni Kaymakama Ziyaret

Sultangazi belediye Başkanı Cahit Altunay, Sultangazi İlçesinde yeni görevine başlayan Kaymakam Uğur Kalkar’a makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Konya ili Çumra ilçesinden Sultangazi Kaymakamlığına atanan Uğur Kalkar, yeni görevine başladı. Sultangazi belediye Başkanı Cahit Altunay, Kaymakam Uğur Kalkar’ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Sultangazi ilçesiyle ilgili bilgi veren Başkan Altunay, “İlçemiz her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. İlçemizin gelişmesine ve büyümesine katkı sunan sizden önceki kaymakamlarımızın emekleri büyüktür. Sizinle birlikte ilçemize önemli katkılar ve eserler bırakacak güzel hizmetlere birlikte imza atacağımıza gönülden inanıyorum” dedi.

Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Kalkar, “Önceliğimiz ülkemize hizmet. Daha önce başka ilçelerde halkımıza hizmet etmek için mücadele ediyorduk. Şimdi Sultangazi’ye hizmet için buradayız" ifadelerine kullandı.

Sultangazi ilçesini daha ileriye götürmek için çaba sarf edeceklerini sözlerine ekleyen Kalkar, "Vatandaşlarımızın huzur ve refahı için başta Belediyemiz olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları ile el ele çalışacağız” diye konuştu.

Uğur Kalkar Kimdir?

1974 yılında Hatay'da doğdu. 1994 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 1996 yılında Hatay kaymakam adayı olarak atandı. 1999 yılında Tokat ili Almus kaymakam vekilliği görevinde bulundu. 2000 yılında Burdur ili Altınyayla İlçesine Kaymakam olarak atandı. Daha sonra sırasıyla; Siirt İli Baykan İlçesi, Muş İli Bulanık İlçesi Kaymakamlıkları görevini ifa etti. 2005 yılında Hakkâri İli Yüksekova İlçesi kaymakamı olarak görevlendirildi. Yüksekova Kaymakamlığının ardından Trabzon İli Çaykara İlçesi, Denizli İli Acıpayam İlçesi kaymakamı olarak görev yaptı. 2015 yılında Çumra kaymakamlığına atanan Kalkar’ın yeni görev yeri ise Sultangazi Kaymakamlığı oldu. Kalkar evli ve iki çocuk babasıdır.

© 2009 - 2017 Sultangazi Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü. Tüm hakları saklıdır.
Empati Design