Çağrı merkezi
Kurumsal e-Posta

Başkanın Mesajı

Kıymetli Hemşehrilerim;

Göreve geldiğimiz günden bu yana sorumluluğumuz gereği, adalet ve şeffaflık çerçevesinde ilçemizin her noktasına eşit hizmet ulaştırmak için çabalıyoruz. Halkımızın menfaatleri doğrultusunda hareket ediyor, ilçemizi hak ettiği noktaya ulaştırmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. 

2020 yılında hayatımıza giren ve yaşamın her alanını etkileyen koronavirüs salgını, bizler için bir dönüm noktasıdır. İnsanlığın büyük bir sınavdan geçtiği bu dönemde Türkiye, verdiği mücadeleyle tüm dünyaya örnek olmuştur. Alışveriş merkezlerinin, spor salonlarının hastaneye çevrildiği bir süreçte ülkemiz, güçlü sağlık sistemiyle bir kez daha yıllar içerisinde ne kadar yol kat edildiğini gözler önüne sermiştir. Süreci en iyi şekilde yürüten başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz. 

Her şeyin başının sağlık olduğunu bir kez daha anladığımız bu süreçte Sultangazi Belediyesi olarak ilçedeki tedbirleri en üst seviyede tutuyoruz. Saha ekiplerimizle birlikte komşularımızın sağlığını korumak için yoğun mesai harcıyoruz. 

Bu zorlu süreçte vatandaşımızın hayatını kolaylaştıracak hizmetlerimize hız kesmiyoruz. Daha modern bir Sultangazi için altyapı, üstyapı, çevre ve yeşil alan çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

Huzur ve mutluluğun sosyal yaşamdan geçtiği bilinciyle eğitsel, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleri içeren projeleri hayata geçiriyoruz. Çünkü biliyoruz ki;  gençlerimize yapılan yatırım geleceğimize yapılan yatırımdır. 

Hizmet yapmaktan daha önemli bir şey varsa o da gönüllere dokunmaktır. ‘Gönül Belediyeciliği’ anlayışıyla her fırsatta komşularımızla bir araya geliyor, onların sorunlarına çözüm odaklı yaklaşarak yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen çalışmaları hayata geçiriyoruz.  

‘Hep Birlikte Daha İyiye’ diyerek çıktığımız bu yolda sizlerin desteğiyle daha güzel işler yapacağımıza, Sultangazi’yi Sultan Şehir hedefine ulaştıracağımıza inancımız tamdır. Sevgi ve saygılarımla…
                                                                                                                 

 

                                                                                                                                                                               Av. Abdurrahman DURSUN
                                                                                                                                                                                     BELEDİYE BAŞKANI

© 2009 - 2017 Sultangazi Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü. Tüm hakları saklıdır.
Empati Design