Çağrı merkezi

Başkanın Mesajı

"Her dem yeniden doğarız, bizden kim usanası" diyen Yunus Emre'nin dile getirdiği şekilde yeni yılın; tüm insanlık ve milletimiz için yeniden doğuş, manevi diriliş, huzur ve mutluluğa erişme vesilesi olmasını niyaz ediyorum.

Göreve geldiğimiz günden bu güne Sultangazi'yi yeniden yapılandırmak ve modern bir ilçe oluşturmak için büyük bir aşkla ve  heyecanla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şeffaf ve adaletli bir hizmet anlayışıyla Sultangazi için daha büyük hedeflere halkımızı ile birlikte yürüyoruz.

2017 yılında da yeni müjdelerle karşınızdayız.
Milli Eğitim Bakanlığı 8 yeni okul binasını daha ilçemize kazandırmayı amaçlarken, Belediyemiz imkanlarıyla 2 meslek yüksek okulu ve bir fakülte binasını yapmayı hedefliyoruz. Öte yandan pazar kültürüne yeni bir vizyon getiren mahalle hizmet tesislerine de yenilerini ekliyoruz. 8 mahalle hizmet tesisini daha projelendirerek sizlerin hizmetine sunmanın çabası içerisindeyiz.

Öte yandan 50. Yıl Mahallesi’nde yapılan “Park ve Zemin Altı Otoparkı", Sultangazi Devlet Hastanesi ve Yunus Emre Mahallesi'nde yükselen  kapalı yüzme havuzunun açılış kurdelesini  bu yıl kesmeyi hedefliyoruz. Altyapı, çevre düzenleme, eğitim, sosyal projelerimiz ise aralıksız devam ediyor.

Sultangazi'nin sosyal hayatına dokunan ve gençlerimizi merkeze alan daha bir çok projeyi de sizlerin desteği ile hayata geçirmeyi amaçlıyoruz.

Değerli hemşehrilerim!

Sevdası İstanbul, ilhamı İstanbul, heyecanı İstanbul olanlar bu şehrin kaderini değiştirmekte zorlanmamışlardır. Biz de İstanbul'un önemli bir parçası olan Sultangazi  için yüreğimizdeki bu sevdanın kılavuzluğuyla yola çıktık. Sultangazi için bu sevdaya tutunarak çalışıyor ve bu sevdadan güç alıyoruz.

İstanbul’un cazibe merkezi olma yolunda hızla ilerleyen Sultangazi’de kardeşliğin egemen olduğu; tüm vatandaşlarımızın sağlık, mutluluk, huzur ve refah içinde geleceğe güvenle bakmalarını temenni ediyorum.

Aziz Milletimiz’i ve Sultangazili hemşehrilerimi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum…

© 2009 - 2017 Sultangazi Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü. Tüm hakları saklıdır.
Empati Design