Çağrı merkezi

Başkanın Mesajı

Değerli Sultangazili Hemşehrilerim!
 

2018 yılını artık geride bırakıyor; yeni umutlarla, yeni heyecanlarla, hep birlikte yeni bir yıla hazırlanıyoruz.
 

Öncelikle, 2019 yılının ülkemiz, milletimiz, tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını; ülkemizde ve yeryüzünde, barışa, dostluğa, dayanışmaya vesile teşkil etmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.  Yeni yılın, öncekilerden çok daha bereketli ve huzurlu, sağlık, afiyet içinde geçmesi; güzellikleriyle unutulamayacak bir yıl olmasını gönülden temenni ediyorum.
 

Sultangazi Belediyesi olarak yürüttüğümüz altyapı ve üstyapı çalışmalarıyla, vizyon projelerle, sosyal ve kültürel etkinliklerle, ilçemizin çehresini değiştirdik ve Sultangazi'yi daha yaşanabilir bir yer haline getirdik. İlçemizde eşine ender rastlanacak bir "gelişim destanı" yazdık. Türkiye'nin modern belediyecilik tarihine Sultangazi'den  yeni sayfalar ekledik.
 

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yıldönümünde, yani 2023’te ortaya konulan hedeflere doğru kararlılıkla ilerliyoruz. Gücümüzü Sultangazi'den, ortak akıldan, istişareden alıyoruz. İlçemizin kendine has, çoğulcu ve renkli dokusunu koruyarak, yaşatarak her bir vatandaşımızı sinemize sararak aşkla çalışıyoruz.
 

2019 yılında da kardeşliğimizi yüceltecek, birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek, Sultangazimiz'i İstanbul'a yakışan ve Türkiye’de örnek gösterilen bir ilçe konumuna getirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Daha büyük bir enerjiyle, daha aydınlık ufuklara yan yana, omuz omuza yürüyeceğiz. Her bir insanımızı çok daha özel hissettirmek için Sultangazimiz'e hizmet etmeye devam edeceğiz.
 

Bu duygu ve düşüncelerle ailenizle, sevdiklerinizle, huzurlu, barış, sıhhat ve afiyet içinde bir yıl geçirmenizi temenni ediyor, hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum.

 

                                                                                                                                                                          Cahit ALTUNAY / BELEDİYE BAŞKANI

 

© 2009 - 2017 Sultangazi Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü. Tüm hakları saklıdır.
Empati Design