0 1 2 3 4 5 6
Masal Parkı'nda Kültür Etkinlikleri
19.06.2012
|
1176 Kez Okundu

Sultangazi Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl hizmete açılan Masal Parkı yaz etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. Masal Parkında çocuklar bir yandan oyun gruplarında hoşça vakit geçirirken, diğer yandan da sinema, tiyatro ve animasyon gösterileri ile eğlenceli saatler yaşıyor.

Yaza Merhaba diyen Sultangazi Belediyesi, Masal Parkı’nda yaz etkinlikleri düzenliyor. Sinema, tiyatro ve animasyon gösterileriyle çocukların keyifli vakit geçirmesi sağlanan Masal Parkı’nda ayrıca sanatçılar da konserleriyle renk katıyor. Sevilen sanatçı Atilla Taş da konser vererek Sultangazililerin keyifli vakit geçirmesini sağladı. Sultangazililer sanatçının sevilen şarkılarını hep bir ağızdan seslendirdi.

Haziran, Temmuz ayı boyunca hafta sonları sürecek olan etkinlikler arasında fasıl ve türkü geceleri, bando gösterileri ile aşıklar şöleni de yer alıyor. Fasıl gecesinde birbirinden güzel Türk Sanat Müziği şarkılarını dinleyen Sultangazililer, güzel bir yaz akşamı geçirdi.

Çocukların sevdiği Buz Devri 3, Shrek 3 ile Alvin ve Sincaplar sinema filmleri açık havada sunuluyor.


Sevimli Orman, Kurnaz Tilki, Afacanı Gördünüz Mü?, Karagöz Okula Gidiyor, Nasreddin Hoca ve Karakaçan gibi tiyatro ve animasyon gösterileriyle de çocukların keyifli bir yaz geçirmeleri sağlanıyor.  


Kapat